Yunanistan - Hirvatistan macini izle 12 Kasim

Yunanistan - Hirvatistan maci bitmistirErdoğan'dan futbol gündemine dair çok özel açıklamalar


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, futbol hayatı ve futbolda son dönemde yaşanan tartışmalarla ilgili çarpıcı açıklamalar yapıyor... NTV Spor'da Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlayan Erdoğan, özel açıklamalar yaptı.

"Futbolla ilişkim 15 yaşında başladı. Kaptanpaşa Mahallesi'nde sokakta oynardık. Bizim mahalle takımımız vardı, oradaki yükselişimiz çok çabuk oldu." "Kısa sürede amatör takımda oynamaya başladım. Erokspor'da oynuyordum, gole çok yakındım."

"Eskiden sadece 2 lig vardı, Süper ve 2. Lig. Şu anki 2, 3. Ligler yoktu. İstanbul Amatör Ligi, Süper Lig'e yakındı!" "Erokspor'dan Camialtı'na transfer oldum ve 7 sene Camialtı'nda oynadım. İstanbul Amatör karmasına seçildim. Yasin-Gökmen Özdenak'ın kardeşleri Doğan da bizim amatör karmamızdaydı." "Daha sonra ise İETT'ye transfer oldum. Orada iş imkanı da doğdu. O da iyi bir takımdı. Bir 7 sene de orada oynadım. Sürekli grup şampiyonu olan bir takımdık." "Şeref Stadı, Vefa Stadı, Bozkurt Stadı, Alibeyköy'de vardı. Paşabahçe vardı. Buralarda oynardık. Şartlar kötüydü. Toprak saha.. Duşlar berbattı." "Babam top oynadığımı sonraları öğrendi. Okumamı isterdi. Ben Adidas ayakkabıyı çok sonraları aldım." "Hayatımda bir kez kırmızı kart gördüm. Anadolu Hisarı Stadı'nda.. Yıldız'la oynuyorduk. Takım kaptanı olarak itiraz ettim, çıkardı bana kırmızıyı gösterdi."

Hiç yorum yok: