Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir canli izle 5 Kasim

Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir maci bitmistirGöztepe'nin kalecisi Günay'dan emniyet müdürüne tepki!


Göztepe'nin kalecisi Günay'dan emniyet müdürüne tepki! Bu akşam İzmir'deki Göztepe-Beşiktaş maçı öncesinde bir emniyet müdürü yanındaki polislerle birlikte saha girdi. (Fotoğraflar: Saycan Sayım) Emniyet müdürünün sahaya girmesine Göztepe'nin kalecisi Günay Güvenç, tepki gösterdi.

Gazeteci Bilal Mese ile uçakta tartismasinin ardindan Milli Takim'a veda eden Arda Turan, Kirmizi-Beyazli formaya geri döndügünü açikladi.

Bildiginiz gibi Kosova maçi öncesinde yasanan tatsiz hadiseler sonrasinda milli takim formasina veda etmistim. Bu karari almamin sebebi; adim etrafinda yasanan tartismalarin milli takima ve o kutsal formaya zarar vermesiydi. Bu süreçte hiçbir zaman olgunlugu, sevgiyi ve birlestirici tavri elden birakmayan federasyon baskanimiz Sayin Yildirim Demirören ve yönetiminin, ardindan hocamiz Sayin Mircea Lucescu'nun sevgi dolu tavri kararimi yeniden gözden geçirmeme sebep oldu. Sunun bilinmesi isterim ki; milli formanin hiçbir futbolcuya ihtiyaci yoktur ama bizlerin her zaman bu formanin onurunu, tasimaya ihtiyacimiz vardir. Bu andan itibaren hocamiz uygun gördügü takdirde milli formayi tekrar sirtima geçirmekten, her zamanki gibi, onur duyacagimin bilinmesini isterim. Bu kalan zorlu dört maçlik süreçte ve devaminda her sartta arkadaslarimin yaninda olma istegimi kamuoyuna saygilarimla arz ederim.

Hiç yorum yok: