Trabzonspor - Anadolu Efes basket maçi izle 6 Kasim

Trabzonspor - Anadolu Efes maci bitmistirFenerbahçeli taraftarlar yönetimi suçlu buldu


Fanatik.com.tr olarak düzenlediğimiz "Fenerbahçe'deki başarısızlığın sorumlusu sizce kim?" adlı ankete katılan taraftarlar yüzde 59 yönetimi suçlu buldu.

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor'a konuk olan Fenerbahçe, 7. dakikada Giuliano'nun golüyle 1-0 öne geçmesine karşın 89. dakikada Umar'ın golüne engel olamadı ve geçtiğimiz hafta olduğu gibi sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrıldı. Lider Galatasaray'la fark 9 puana çıkarken, Fenerbahçeli taraftarların bu sezona dair umutları da artık iyice azaldı. Mücadelenin ardından Fanatik.com.tr olarak düzenlediğimiz "Fenerbahçe'deki başarısızlığın sorumlusu sizce kim?" adlı ankete taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. 18 bin 208 kişinin katıldığı oylamada yüzde 59 yönetimi, yüzde 24 Aykut Kocaman'ı yüzde 17 de futbolcuları suçlu buldu.

Sarı lacivertli camiada Aykut Kocaman'ın geleceği konuşulmaya başlarken taraftarların Aziz Yıldırım'ın artık görevi bırakması gerektiği konusunda bir yankı uyandırması gözlerin Ali Koç'a çevrilmesine neden oldu. Başkan adayı olacağını her seferinde yineleyen Ali Koç'a taraftarlar yoğun ilgi gösteriyorlar.

Hiç yorum yok: