Huesca - Zaragoza maçini izle 6 Kasim

Huesca - Zaragoza maci bitmistirFenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım ve Şener Özbayraklı'ya büyük tepki!


Fenerbahçe, Galatasaray beraberliğinin ardından Kayserispor ve Osmanlıspor mücadelelerinde de son dakikada yediği gollerle 2'şer puan bıraktı ve taraftarını adeta kahretti. Aykut Kocaman medyadaki tepkilerin büyük bölümünü üzerine çekerken bazı futbolcuların vasat performansları ise taraftarın gözünden kaçmıyor. İşte madde madde Fenerbahçe'nin düşüşündeki sebepler... Hakan Ateşler / Fanatik.com.tr

Giuliano, Janssen, Josef de Souza, Isla gibi oyuncular sahada adeta savaşıyor ancak Türklerden sadece Ozan Tufan ön plana çıkıyor. Şener ve Hasan Ali'nin performansları taraftarın büyük tepkisini çekiyor.

Türk oyunculardan en çok tepki çeken isim ise Hasan Ali Kaldırım. Tecrübeli oyuncunun Kayserispor maçında son daniyede Deniz Türüç'e yaptığı faul, takımın gol yemesinin başlıca sebebiydi. Deniz adeta faul yapılması için beklerken, Hasan Ali onu taç çizgisinin yanında hiçbir tehlike yokken formasından çekti ve Kaysersipor kazanılan serbest vuruşun ardından golü buldu. Osmanlıspor maçında ise 1-0'lık skor ev sahibi ekibi oyunda tuttu. Son 20 dakika Osmanlı, adeta hücuma geçti ve gol Fenerbahçe'nin sağ kanadından gelmesine karşın onun öncesinde sol kanattan adeta orta ve korner yağmuru yaşandı. Hasan Ali'nin kanadı kevgire dönerken, bu kanattan kullanılan bir kornerde de Numan Çürüksu'nun kafa vuruşu direkten döndü. Sonuç olarak gol adeta 'Geliyorum' dedi.

Hiç yorum yok: