Chievo - Napoli maç yayini izle 5 Kasim

Chievo - Napoli maci bitmistirErman Toroğlu: Şenol Güneş Milli Takım'a gitmek istese...


Süper Lig'de 11. hafta mücadelesinde Beşiktaş, zorlu geçmesi beklenen Göztepe deplasmanından 3-1'lik galibiyetle dönerken spor yazarları 90 dakikayı değerlendirdi. En çok konuşulan konulardan biri ise Şenol Güneş'in maç sonu yaptığı Yanıma değil, yerime birisi lazım açıklamasıydı. İşte değerlendirmeler...

Erman Toroğlu: Talisca'nın vücut dili, seneye pek kalmaya niyetli değil mesajı veriyor. Ama Beşiktaş Avrupa'da yoluna devam eder ve Beşiktaş şampiyon olursa bu vitrinde kalmak için kalabilir.

Aboubakar da geldiğinde böyleydi. Talisca gibi çok iyiydi. İyi anlamda söylüyorum. Beli ayrı yerde, bacağı ayrı yerdeydi. Yani özür dilerim ama kıçı başı oynardı. Ama iyi topçuydu. Talisca'nın golüne bak. Arabayla giderken sağ arka ve sol nokta tehlikelidir. Kör nokta olur. Talisca da kör noktada... Ama Göztepeliler 5'e 2 orada! Sen nasıl böyle bir hata yaparsın! Defansın hatası var tabii ama bir de Talisca'nın golüne bakalım. Babel'in yaptığı yerden gelen ortaya vurulan kafa çok zordur. (Şenol Güneş'in maç sonu 'Benim de yerime biri lazım' açıklamasıyla ilgili olarak) Şenol Güneş sezon başı "Yüzde 35" dedi, "Kalırım, giderim" dedi. Ne oldu? Takımda kaldı. Şenol Güneş ve Aykut Kocaman'ın açıklamaları birbirine çok benziyor. İkisini de anlamıyorsun. Şenol hoca şimdi Milli Takım'a gitmek istese kimse bir şey diyemez. Bir de iyi kontrat yaparsan... Daha ne diyeyim? Ayrıca taraftar da şu anda Şenol Güneş'in yanında. Taraftar yönetimin, başkanın değil, Şenol Güneş'in yanında.

Hiç yorum yok: