Anadolu Efes - Yeşilgiresun Belediye canli izle 12 Kasim

Anadolu Efes - Yeşilgiresun Belediye maci bitmistirKaya Çilingiroğlu Yıldırım Demirören'i topa tuttu


Eski yönetici, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Yıldırım Demirören yönetimini topa tuttu. Çilingiroğlu, Erdoğan Demirören ile arasında geçen ilginç diyaloğu da anlattı. İşte o sözler... TFF gidecek onların yerine hak eden birileri gelecek. Benim arkadaşım bu arada görsem yüzüne de söylerim. Bir gün babası (Erdoğan Demirören) bana, "Akşam programı izlerken sinirden televizyonu kırıyordum" dedi. O zaman şirketine CEO yap çok başarılıysa dedim.

Herkes Lucescu'yu konuşuyor, TFF'yi konuşan yok. Riva'da tesis yaptım diyor sanki babanın parasıyla yaptın. Devlet yardımıyla yaptın ve hiçbir işe yaramıyor. Milli takım hala otellerde kalıyor.

Hasan Polatkan'dan beri futbolun içinden gelen bir yönetici söyle bana. Hiçbiri yok. Ekibin içinde futbol adamı olunca o da barınamıyor. Ben zannetmiyorum ki Ali Dürüst ile Hüsnü Güreli Lucescu'yu getirelim desin. 3 maçın kalmış, milli takımı hiç tanımayan birini getiriyorsun. Lucescu'yu Galatasaray alıyordu. Milli takımda karar kıldı diye Tudor kaldı. Demek ki Galatasaray yönetimi de bu işi bilmiyor.

Hiç yorum yok: