APOEL - Borussia Dortmund bedava izle 17 Ekim

APOEL - Borussia Dortmund maci bitmistirAli Şen: Fenerbahçe 2-0 kazanır


Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Radyospor’da yayınlanan Gol Çizgisi programında dev derbiyi masaya yatırdı. Şen, Fenerbahçe'nin G.Saray'ı 2-0 yeneceğini, puan farkının kapanacağını iddia etti.

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, pazar günü ligin gidişatını belli edecek Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman uzun yıllar futbolcu olarak bu dünyanın içindeydi. Daha sonra teknik direktör… Nereye giderse gitsin. Demek ki farkın suni olduğunu görüyor. Pazar akşamı 5’e inmiş olacak. Öyle anlıyoruz. Bir antrenörün hep hedefi olmalı. Fenerbahçe’nin teknik direktörü yenmeye gideceğiz diyor. Fark var, ama o fark kapanacak. Öne geçeceğiz diyor. Buna inanan bir teknik direktör oyuncularını da inandırır. Sezon başından beri şampiyon olacağız diyor. Anlaşılıyor ki bu dediğini yapacak. Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, pazar günü ligin gidişatını belli edecek Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu. Aykut Kocaman uzun yıllar futbolcu olarak bu dünyanın içindeydi. Daha sonra teknik direktör… Nereye giderse gitsin. Demek ki farkın suni olduğunu görüyor. Pazar akşamı 5’e inmiş olacak. Öyle anlıyoruz. Bir antrenörün hep hedefi olmalı. Fenerbahçe’nin teknik direktörü yenmeye gideceğiz diyor. Fark var, ama o fark kapanacak. Öne geçeceğiz diyor. Buna inanan bir teknik direktör oyuncularını da inandırır. Sezon başından beri şampiyon olacağız diyor. Anlaşılıyor ki bu dediğini yapacak.

Hiç yorum yok: