Ufa - Arsenal Tula internetten izle 24 Eylul

Ufa - Arsenal Tula maci bitmistirBeşiktaş, Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'ya dava açıyor!


Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'nun açıklamalarının yargıya taşınacağını duyurdu!

Süper Lig'in 6. haftasında oynanan ve birçok olayın yaşandığı Fenerbahçe- Beşiktaş derbisinin etkisini sürdürüyor. DHA'da yer alan habere göre Beşiktaş, Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'yu mahkemeye verecek. Fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı derbi sonrasında Uslu, sert açıklamalar yapmış ve birçok konuda iddiada bulunmuştu. Uslu, bir dönem Fenerbahçe'de oynayan Caner Erkin'in özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaparken Fikret Orman'ın camiada "Arsen Lüpen" e benzetildiğini vurgulamış ve Şenol Güneş'in hakem Ali Palabıyık'a küfür ettiğini öne sürmüştü.

BAŞROLDE HEP ALİ PALABIYIK VAR!" Karşılaşma sonrası kendi aralarında değerlendirme yapan siyah-beyazlı yöneticilerin buluştuğu ortak nokta maçın Ali Palabıyık tarafından bilinçli bir şekilde Beşiktaş'tan alınıp Fenerbahçe'ye verildiği şeklindeydi. Geçen sezon Vodafone Park'ta oynanan ve yine Ali Palabıyık tarafından yönetilen kupa maçında yaşananların Kadıköy'de katlamalı olarak tekrarlandığını belirten yöneticiler "Ne ilginçtir ki geçen sene de bu sene de başrolde Ali Palabıyık var. Hakem maçı resmen Fenerbahçe'ye vermek için elinden geleni yaptı ve başardı. Karşılaşmadan önce tek isteğimiz hakemin konuşulmayacağı bir mücadele olmasıydı ama tüm dünyanın gördüğü gibi Ali Palabıyık'tan başka konuşulan bir şey yok" ifadeleriyle isyanlarını dile getirdiler.

Hiç yorum yok: