Stuttgart - Augsburg maci bedava izle 23 Eylul

Stuttgart - Augsburg maci bitmistirBARCELONA'DA OYNAYABİLECEK KADAR - Bir dönem Sergen Yalçın'ın takım arkadaşı olan Daniel Pancu, Sergen Yalçın'ın ö dönemin Zidane'lı Real Madrid'ine karşı Barcelona'da oynayabilecek kadar iyi bir futbolcu olduğunu söylemişti. TAM ANLAMIYLA BİR 10 NUMARA - Sergen Yalçın bugün iyi bir 10 numarada aranan bütün özelliklere sahipti. Top sürme, harika bir sol ayak, duran toplardaki başarısıyla o tam bir 10 numaraydı. The Guardian gazetesi Sergen Yalçın'ın 60 metre uzaktan bir kültablasını vurabileceğini yazıyordu.


UEFA BAŞKANI'NDAN ÖVGÜ - Fiziken yetersizmiş gibi görünmesine rağmen topla olan kuvvetli oyuncu, hızlı dönüşleriyl edikkat çekiyordu. Teknik yeteneği muhteşemdi. Eski UEFA Başkanı Lennart Johansson onun için 'Sahip olduğu yetenekle Avrupa'daki her hangi bir takımda oynayabilir' demişti.

SERGEN'İN HAYATININ KARA YANI - Makalede Sergen Yalçın'ın tüm bu potansiyeline ve başarılarına rağmen hayatında partilere, kumara, at yarışına ve gece hayatına olan düşkünlük gibi bir kara bir yanının da olduğu belirtildi. BEŞİKTAŞ'TAN AYRILIŞ - Beşiktaş'tan ayrılmasına neden olan da makaleye göre bu 'Playboy' hayatıydı. 1997 yılının Mart ayında Samsunspor karşısında alınan 4-1'lik mağlubiyetinin ardından Yönetici Uğur Ekşioğlu ‘Bu futbolcular, bu formayı haketmiyor’ der. Sergen Yalçın da ‘O zaman Uğur Ekşioğlu formayı kendisi giysin’ karşılığını verir. Ortalık karışır. Süleyman Seba uzun süre düşünür ve Sergen Yalçın'a o dönemin kulüp rekoru olan 150 bin euro ceza verilir. İSTANBULSPOR, SİİRT JETPA - Sezon sonunda daha iyi bir sözleşme isteyen Sergen Yalçın o dönemin transfer rekoruyla 4.5 milyon liraya İstanbul'a satılır. Sergen'siz Beşiktaş o sezonu 6. sırada bitirir. Bu son 18 yıldaki Beşiktaş'ın en kötü performansıdır. İstanbulspor formasıyla 32 maçta 11 gol atan Sergen Yalçın başarılı bir sezon geçirir. Ancak İstanbulspor maddi desteğini kaybedince Sergen Yalçın'ın sözleşmesi feshedilir. Yurt dışına gider diye beklenen Sergen Yalçın herkesi şaşırtır ve Siirt JETPA'yla anlaşır.

Hiç yorum yok: