Saint Etienne - Rennes canli izle 24 Eylul

Saint Etienne - Rennes maci bitmistirİngilizler onu konuşuyor! Sergen Yalçın için flaş iddia!


5 dilde yayın yapan TheseFootballTimes web sitesi James Kelly imzasıyla Sergen Yalçın hakkında sıra dışı bir makale yayımladı.

5 dilde yayın yapan TheseFootballTimes web sitesi James Kelly imzasıyla 'Sergen Yalçın: Dünyanın en iyi futbolcusu olabilirdi' başlığıyla sıra dışı bir makale yayımladı.

10 NUMARA FUTBOLCU - Tarih 9 Ekim 1999... Almanya ile Türkiye Avrupa Şampiyonası elemelerinde karşılaşıyor. İlk yarı devam ederken Almanya'nın kullandığı kornerde top Türkiye savunması tarafından karşılanıyor ve top Türkiye'nin 10 numarasıyla buluşturuluyor. MATTHAUS'UN SAĞINDAN ATIP SOLUNDAN GEÇER - Orta boyda, biraz kilolu bir adam olan bu kişi Sergen Yalçın. Topla Alman yarı sahasına geçen bu adamın karşısına bir efsane olan Lothar Matthaus çıkıyor. Sergen topu Matthaus'un sağından atıp solundan geçiyor ve rakibini ekarte edip topla buluşuyor. SEYİRCİ ŞAŞKIN - Pozisyonun devamında Sergen Yalçın'ın şutunu Oliver Kahn kurtarıyor ancak stattaki 63 bin kişi izledikleri oyuncunun şairane oyununu, yaptıklarını, pozisyonu şaşkın bir şekilde izlerken belki de dünyanın en iyi futbolcusu olması gereken adamı izlediklerinin farkında değil. DÜNYANIN EN İYİ OYUNCUSU SERGEN YALÇIN - Makalede her şey yolunda gitse Türkiye milli takımının 10 numarasının Bayern Münih formasıyla Matthaus ve Kahn'la birlikte her hafta yan yana oynayabileceği belirtiliyor. 2007'de Sergen Yalçın'ın futbolunu Almanlar ciddiye almış olsaydı Sergen Yalçın'ın dünyanın en iyi oyuncusu olurdu' deniliyor. Ne yazık ki Ali Rıza Sergen Yalçın isminden dünyanın büyük bölümü bugün haberdar değil.

Hiç yorum yok: