Lihtenştayn - İspanya canli izle 5 Eylul

Lihtenştayn - İspanya maci bitmistir“Eto’o’nun tek menajeriyim”


Eto’o’nun tek menajerinin kendisi olduğunu söyleyen Wilfried De Happi, “Metin Korkmaz ve Özkan Doğan Eto’o’nun Antalyaspor’a transferinde ortak çalıştığımız kişilerdir. Kesinlikle Eto’o’nun menajeri değillerdir. Ben dört senedir, Eto’o ile çalışıyorum. Dört senedir Eto’o’nun tek menajeri benim” dedi.

Eto’o’nun 3 yıllık kontratının son senesinde olunduğunu ifade eden Happi, birçok teklif aldıklarını ve Antalyaspor’un bu takımlar içerisinde en düşüğü olduğunu belirtti. Happi, “Eto’o’nun yaşındaki ve kontratının son yılındaki her oyuncu, geleceğini garanti altına almak ister. Hiçbir şekilde kafasında şüphe kalmamasını ister. Birçok kulüpten teklifler alıyoruz ve bu teklifler arasında Antalyaspor en düşük teklife sahip olan kulüp. Eto’o’nun ilk senesinde Çin’deki iki üç kulüpten çok büyük teklifler geldi. İki seneliğine 14 milyon Avroya varan teklifler varken, Eto’o bunları kabul etmedi. Bu teklifleri kabul etmemesinin en büyük sebebi Antalyaspor taraftarları oldu” diye konuştu.

Eto’o daha önceki yıllarda futbolu Antalyaspor’da bırakmak istiyordu” Eto’o’nun Antalyaspor’da şampiyonluk yaşamak ve bu büyük projenin parçası olmak istediğini söyleyen Happi, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Eto’o hala iyi performans sergileyecek isteğe, niyete ve hırsa sahip. Antalyaspor’da geçirdiği iki sene içerisinde 38 gol artı 11 asiste katkı sağlayarak ciddi bir performans katkısında bulunmuştur. Ancak şaşırtıcıdır ki; gelen teklifler arasında Antalyaspor’un teklifi en ilgisiz teklif oldu. Hem oyuncuya karşı tavır hem de teklif bakımından da bu hoş değil. Eto’o daha önceki yıllarda futbolu Antalyaspor’da bırakmak istiyordu. Ancak şu an Eto’o’ kendine yapılan haksızlıklar olduğunu düşünüyor. Eto’o yeni maceralar, yeni mücadele alanları aramakta. Sonuç olarak Antalyaspor’un teklifi Eto’o’nun Antalyaspor’a verdiği katkıyla örtüşmüyor. Antalyaspor için yaptığı her şeyden sonra, gösterdiği o büyük performanstan sonra Antalyaspor’un yaptığı teklif yetersiz kalıyor. Eto’o yaşı itibariyle son mücadelesini son macerasını yaşamak istiyor” diyerek hayal kırıklığı yaşadıklarını ima etti.

Hiç yorum yok: