Frankfurt - Stuttgart canli izle 30 Eylul 2017

Frankfurt - Stuttgart maci bitmistirBİZ DE BU ÜLKENİN EVLATLARIYIZ'' Maç öncesi Antalyaspor Teknik Direktörü Leandro De Araujo ile ilgili yapılan yorumları eleştiren Aybaba, "Maçtan önce rakip takımın teknik direktörüyle ilgili İnter'de oynadı, Milan'da oynadı, Brezilyalı gibi şeyler denildi. Biz de Türkiye'nin en iyi takımında oynadık. Kaptanlık yaptık. Biz de bu ülkenin evlatlarıyız. Çoğu antrenör kardeşlerimiz Galatasaray'da, Fenerbahçe'de oynadı. Biz neyiz? Yoldan geçerken bizi antrenör mü yaptılar. Türkiye'nin en iyi oydu, biz de onda oynadık. Uzun yıllar oynadık. İnşallah takımımızın performansı devam eder. Bugün seyircimiz çok iyiydi, biraz daha desteğe ihtiyacımız var dalgalanmayalım. Takımın ihtiyacı olduğu zaman destek verelim. Zaten iyi giderken hiç kimsenin kimseye ihtiyacı yok. Herkesi kutluyorum. İnşallah böyle devam eder" ifadelerini kullandı. Hakan Arslan'ın performansını değerlendiren Aybaba, oyuncularının hepsinin değerli olduğunu ifade ederek Hakan Arslan'ın iyi performans sergilediğini belirtti.


Gazeteci Bilal Mese ile uçakta tartismasinin ardindan Milli Takim'a veda eden Arda Turan, Kirmizi-Beyazli formaya geri döndügünü açikladi.

Gazeteci Bilal Mese ile uçakta tartismasinin ardindan Milli Takim'a veda eden Arda Turan, Kirmizi-Beyazli formaya geri döndügünü açikladi.

Bildiginiz gibi Kosova maçi öncesinde yasanan tatsiz hadiseler sonrasinda milli takim formasina veda etmistim. Bu karari almamin sebebi; adim etrafinda yasanan tartismalarin milli takima ve o kutsal formaya zarar vermesiydi. Bu süreçte hiçbir zaman olgunlugu, sevgiyi ve birlestirici tavri elden birakmayan federasyon baskanimiz Sayin Yildirim Demirören ve yönetiminin, ardindan hocamiz Sayin Mircea Lucescu'nun sevgi dolu tavri kararimi yeniden gözden geçirmeme sebep oldu. Sunun bilinmesi isterim ki; milli formanin hiçbir futbolcuya ihtiyaci yoktur ama bizlerin her zaman bu formanin onurunu, tasimaya ihtiyacimiz vardir. Bu andan itibaren hocamiz uygun gördügü takdirde milli formayi tekrar sirtima geçirmekten, her zamanki gibi, onur duyacagimin bilinmesini isterim. Bu kalan zorlu dört maçlik süreçte ve devaminda her sartta arkadaslarimin yaninda olma istegimi kamuoyuna saygilarimla arz ederim.

Hiç yorum yok: