Arnavutluk - Lihtenştayn canli izle 2 Eylul

Arnavutluk - Lihtenştayn maci bitmistirPSG'nin cezası Salih Uçan'ı yaktı!


2011-12 sezonunda büyük umutlarla Altınordu’dan alınan Salih, 2 yıl sarı lacivertlilerde oynadıktan sonra 4+ 11 milyon Euro karşılığında Roma’ya transfer olmuştu. Burada 2 yıl bekleneni veremeyen Salih’in kariyeri hatalar ve şanssızlıklarla dolu. Bu oyuncu ile ilgili yaşanan olaylar bir çok zincirleme yanlışın arka arkaya gelmesi ile oluştu. İşte Salih’in yaşadıkları…

Salih’i kazanmak isteyen Roma genç futbolcuyu 1 yıl kiraya vermek istedi. Aynı dönem Arjantin’den transfer edilen ve Salih’ten çok geride olan Arjantinli Paredes, Escoli’ye transfer oldu ve büyük gelişim sağladı. Bu yıl 23 milyon’a Zenit’e satıldı. Salih ise oynamadığı için gelişim sağlayamadı. .

Geçen yıla çok iyi başlayan ve Pereira ile başarılı maçlar oynayan Salih daha sonra sakatlandı. Advocaat ona gelir gelmez şans verdi ama sakat oynaması nedeniyle yeterince şans bulamadı. Hollandalı çalıştırıcı ondan kısa sürede vazgeçti ve sezon boyunca neredeyse hiç şans vermedi. Aykut Kocaman çok beğendiği Salih’i hazırlık kampında oynatmak istedi. Ama sakatlıklar nedeniyle neredeyse hiç çalışamayan Salih gözden iyice düştü. Gitmek istediğini söyledi ve kulüp arayışları başladı. Fenerbahçe’nin en çok oyuncuya ihtiyaç duyduğu 8 numara pozisyonundaki tek gerçek adamı olan Salih bu takımda bile şans bulmayı başaramadı.

Hiç yorum yok: