Valencia - Werder Bremen maçini izle

Valencia - Werder Bremen maci bitmistir


Sneijder imzayı attı ilk kez konuştu! 'G.Saray...'

Nice ile sözleşme imzalayan Wesley Sneijder, Hollanda gazetesi De Telegraaf’a bir röportaj verdi.

Nice'e kupalar kazanmak için geldiğini ifade eden Sneijder, "Ben bir winner'ım, kaybetmekten nefret ederim" dedi.

Kariyerinin meydan okumalar ile geçtiğini ifade eden Sneijder, "Nice'e kupalar kazanmak için geldim. Kariyerimde her zaman meydan okumalar var, hala şampiyonluklar yaşamak istiyorum ve bu sebepten dolayı da Nice'e transfer oldum. Önemli olan isimler değildir, burada yetenekli ve iyi bir menteliteye sahip oyuncular var" dedi.

Nice'in çok güzel bir şehir olduğunu vurgulayan Sneijder, "Nice taraftarının coşkusuyla ilgili çok şey duydum. Çok ateşliler. Zaten bu benim sevdiğim şey. Elbette ki Dünya Kupası'nda oynamak istiyorum. Ama bundan önce Nice ile iyi bir sezon geçirmem gerekiyor. Yaşlandıkça kendimi daha iyi hissediyorum. Nice güzel bir şehir ama ben futbol oynamaya geldim. Mario Balotelli'yi biliyorum ama seçim yapmadan önce teknik direktör, oyuncular ve yönetimle konuştum" şeklinde konuştu.

Nice Başkanı Rivere: "Wesley Sneijder transferinden çok mutluyuz, konuştuğunda görüyorsunuz o bir patron. Gençler için de bir şans" ifadelerini kullandı.

Sneijder'in mükemmel yeteneklere sahip olduğunun altını çizen teknik direktör Favre ise; "Takımda liderlerin olması önemlidir, gençlere örnek olurlar. Evet Sneijder bir winner, Ballon d'Or'u da kazanmaya yaklaşmıştı" dedi.

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra kişisel antrenörü ile çalışmalarına devam ettiğini ve fiziki açıdan bir sorunu olmadığını dile getiren Sneijder, Galatasaray ve İstanbul'un hayatında önemli bir yer teşkil ettiğini söyledi.

Hollandalı yıldız, kendini Türkiye'de hep güvende hissettiğini ve Galatasaray taraftarını unutmayacağını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok: