Ümraniyespor - Boluspor canli izle Agustos 21

Ümraniyespor - Boluspor maci bitmistirEmre Mor menajeri ile yollarını ayrıdı


Borussia Dortmund'da futbol yaşamını sürdüren Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile tüm bağlarını kopardı. Genç yıldız adayının, arasının çok iyi olduğu menajer Özcan ile yollarını neden ayırdığı tartışma konusu olurken Muzzi Özcan konuyla ilgili bir açıklama geldi.

Borussia Dortmund'da futbol yaşamını sürdüren Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile tüm bağlarını kopardı. Genç yıldız adayının, arasının çok iyi olduğu menajer Özcan ile yollarını neden ayırdığı tartışma konusu olurken Muzzi Özcan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Hürriyet'in haberine göre; Kariyerini Türkiye'de sürdürmek istemeyen Emre Mor, Özcan'ın Süper Lig ekipleriyle temas kurmasından rahatsız oldu. Kariyerine Avrupa'nin büyük liglerinde devam etmek isteyen genç oyuncu, Inter temaslarının kesilmesi ile de hayal kırıklığına uğradı.

Emre Mor'un Inter transferinin menajer ücretindeki anlaşmazlıklardan dolayı gerçekleşmediği ifade ediliyor. Emre cephesinin bunlardan duyduğu rahatsızlık sonrasında ayrılma kararı aldığı ifade edildi. Muzzi Özcan'dan açıklama Olayın özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırmasından dolayı Muzzi Özcan, Twitter hesabından açıklamada bulundu. İşte o açıklama; "Yakında gereken açıklamalar yapılacak. Bazı gerçekleri öğrenme zamanı geldi. her şey siyah beyaz olacak." 'Emre'yi en çok Fenerbahçe istedi' İlerleyen saatlerde canlı yayına bağlanan Muzzi Özcan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu ve Emre Mor'un transferi ile ilgili ipucu verdi. Muzzi Özcan'ın gündeme dair açıklamaları: "Ben Emre Mor'u milli takıma kazandırmak için çok uğraştım ama bazı profesyonellik dışı olaylar oldu. Emre Mor yeni menajeriyle yeni bir takıma gidecek ama Türkiye olmayacak. Fenerbahçe en çok ilgilendi. Emre Mor'un Fenerbahçe'ye transferi olmayacak. Milli Takım'da bazı insanlar gidip de beni kötüleyip, yanlış konuşmalar yaptı. Herkes Emre'ye destek olsun. Olanlar benimle Emre arasında. Yapılanlar çok ağrıma gitti." 'Emre İtalya'ya gidecek' "Milli takım konusunda ben bir şeyleri bekliyorum. Zamanı geldiğinde gerekli açıklamaları yapacağım. Artık Emre Mor'un menajeri değilim. Emre İtalya'ya gidecek. Ben açıklamaları yaptıktan sonra kimse Emre'yi suçlamasın. Ona en son kötülük yapacak insan benim. Hakan Çalhanoğlu'nun menajeri Emre Mor'un yeni menajeri oldu. Allah yollarını açık etsin.Emre Mor, Türk futbolundan çok uzakta bir isim olduğu için tuttuğu takım yok."

Hiç yorum yok: