Steaua Bükreş - Sporting Lisbon canli izle

Steaua Bükreş - Sporting Lisbon maci bitmistirAykut Kocaman: Bu böyle gitmeyecek!


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Vardar ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi rövanş maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın oynanacak Vardar maçının rövanşı öncesi açıklamalarda bulundu. İlk maçı 2-0 kaybeden sarı-lacivertli ekibin Teknik Direktörü turu geçmek istediklerini belirtti.

Aykut Kocaman'ın açıklamaları şu şekilde: En başından beri gruplardan yer almak istiyoruz. Buna ulaşmanın iki yolu var, birincisi turları geçmek ve akabinde ilk turu geçtik. İkinci tur ilk maçında beklemediğimiz bi skor aldık. avantaj sağlayabilcek pozisyonlar yakaladık fakat bir sonuç aldık. Oyun içinde kabul edilebilir bi takım şeyleri yapmak istersiniz, yapamadığınızda ise tam tersine dönebilir her şey. Son dakikada yediğimiz gol ise son derece yıkıcı oldu. Yarın özellikle rakibimiz 10 kişiyken yediğimiz son golü çıkarmak için çaba göstericez. Beklemediğimiz kadar kötü bir sonuç aldık ilk maçta. Yarın, yediğimiz son golü telafi etmek için çabalayacağız.

Hiç yorum yok: