Sepsi - FC Viitorul maci canli izle bedava

Sepsi - FC Viitorul maci bitmistir


'İleride birbirini tanımayan futbolcular!'

Futbolculardan Turgut Doğan Şahin ve Aly Cissokho, Orduzu Pınarbaşı Tesisleri'ndeki antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon için bir aydir çalismalar yaptiklarini belirten kanat oyuncusu Turgut Dogan, "Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Takima geç katildim ancak arkadaslarimin arasindaki uyumu gördüm. Su an takimin ortami gayet iyi. Süper Lig'e tam hazir olmasak da biraz vaktimiz var diye düsünüyorum. Oynayacagimiz maçlarla hazirlanacagiz." diye konustu.

Katildiklari, Türkiye Spor Yazarlari Dernegi (TSYD) Ankara Subesi Futbol Turnuvasi'nin takim adina iyi geçtigini ifade eden Turgut Dogan, "Skor bizi pek ilgilendirmiyor. Son maçimizdan, takim halinde oyun ve mücadele olarak hocamiz da memnun. Taraftarlarimiza, camiaya, medyaya güzel futbol izlettirmek için çalisiyoruz. Insallah sezon iyi bir sekilde baslar." degerlendirmesinde bulundu.

Turgut Dogan, takimin gol bölgesinde yasadigi sikintiyla ilgili soruya, "Gelecek transferlerimiz de olacak ama bu, uyum sorunu diyebilirim. Çünkü ileride birbirini tanimayan futbolcular var. Transfer olacak arkadaslarimiz geldigi ve uyum sorununu çözdügümüz zaman, ceza sahasinda iyi isler yapacagimizi düsünüyorum." cevabini verdi.

Hiç yorum yok: