Saint Etienne - Amiens maçi internetten izle

Saint Etienne - Amiens maci bitmistirAlfred N'Diaye Bursaspor'da


Bursaspor, transferde bombayı patlattı. Yeşil-Beyazlılar, daha önce Fenerbahçe'nin de istediği Nancy'nin 21 yaşındaki oyuncusu Alfread N'Diaye'yi renklerine bağladı.

İvan Ergiç, Hüseyin Çimşir ve Bekir Ozan ile yollarını ayırdıktan sonra orta alanda oyuncu sıkıntısı yaşayan Bursaspor, bu bölgeye ilk transferini gerçekleştirdi. Yeşil-Beyazlılar, uzun süredir temas halinde olduğu Nancy’nin 21 yaşındaki önliberosu Alfread N’Diaye’yi renklerine bağladı. Senegal asıllı Fransız futbolcunun 3 yıllık sözleşmeye imza attığı ifade edilirken, Bursaspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,

Yeni transferimiz, kulübümüze hayırlı olsun” denildi. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fenerbahçe’nin de istediği Timsah’ın yeni transferi, önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelecek. Bursaspor, N’Diaye’nin ardından gözünü aynı takımın sağbeki Basser’e çevirdi. Başarılı futbolcuyla yapılan görüşmelerin bir hayli olumlu gittiği belirtilirken, kısa zamanda bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.Bursa’nın, yine Nancy’li N’Guemo ile yaptığı görüşmeler ise tamamen noktalandı. 25 yaşındaki futbolcu, dün Fransa’nın güçlü ekiplerinden Bordeux’yla mukavele yaptı.

Hiç yorum yok: