Leganes - Alaves canli yayin izle

Leganes - Alaves maci bitmistirMehmet Topal ile Kameni arasında neler yaşandı? İşte o konuşma...


Fenerbahçe'nin Vardar ile oynadığı maçta kendi ağlarına topu gönderen Mehmet Topal'a, pozisyonun diğer kahramanı Kameni'den destek geldi.

Fenerbahçeli futbolcular, Vardar maçında kendi kalesine gol atan Mehmet Topal’a destek olmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Her iki golde de hatalı olan milli futbolcunun çok üzgün olduğunu gören pozisyonların diğer kahramanı Kameni, en etkileyici konuşmayı yapan isimdi. Kamerunlu kaleci soyunma odasında arkadaşının yıkılmış halde görünce “2. golde hata benimi. Öne çıkmamalıydım. Ancak futbol bu.. Sen de biliyorsun ki böyle bir golü ilk kez biz yemedik. Geçmişte kalmamamız lazım. Bir an önce önümüzdeki maçlara bakmalıyız. Biz senin kaliteni biliyoruz” sözleriyle arkadaşına moral aşıladı.

‘BİRLİKTE YENİLDİK’ İkilinin İspanyolca görüşmesinin ardından takım arkadaşları da hem maçtan sonra hem de dünkü idmanda Topal’a psikolojik destek verdi. Sarı-lacivertliler, “Konu sen değilsin. Mağlubiyet 1 kişiye bağlanamaz. Hep beraber olalım, hem Trabzon’u hem de Vardar’ı yenip istediğimizi alalım” diyerek mağlubiyetin faturasını paylaştılar. Teknik direktör Aykut Kocaman da Mehmet’i hayata döndürmeye çalışanlar arasındaydı. Roman Neustadter’in yerine oynattığı öğrencisini ligdeki Trabzon maçına hazırlayan Kocaman, “Sen çok tecrübeli bir futbolcusun. Bugünlerin üstesinden gelebilirsin. Büyük oyuncular böyle günlerde bu sorunları çözer ve ayakta kalır. Biz de senden bunu bekliyoruz. Çünkü sen bu takımın önemli bir parçasısın” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok: