Lazio - Spal maçi internetten izle

Lazio - Spal maci bitmistirAkdeniz'de Samir Nasri fırtınası


Yaz döneminden itibaren 10 numara transferi çalışmasını sürdüren Antalyaspor, transferde bombayı patlattı. Fransız futbolcu Samir Nasri ile anlaşan Kırmızı-Beyazlı ekipte 30 yaşındaki oyuncu sözleşme imzalamak için Antalya'ya geldi.

Kırmızı-beyazlı kulüp geçtiğimiz dönemde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın ilgilenip transfer edemediği Samir Nasri'de mutlu sona ulaştı. 30 yaşındaki oyuncu Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağladı. Nasri’nin yıllık 4 milyon Euro alacağı öğrenildi. Diğer yandan Samir Nasri’nin geçen sezon kullandığı tedavi yöntemi WADA tarafından yasaklı olmasından dolayı Antalyaspor Kulübü özel bir sözleşme yaptı. 3 gündür Antalyaspor’un hukukçuları yaptıkları çalışmalar sonunda Fransız futbolcunun olası bir cezasında Antalyaspor’un tüm finansal haklarının korunacağı şekilde sözleşme yapıldığı kaydedildi. Samir Nasri’nin kullandığı tedavinin yasaklı olmasına rağmen 6 saatlik bir sürede 50 milimetreden az alındığında oyuncu yasaklı madde (doping) yapmamış sayılıyor.

Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Sevilla'da geçiren Nasri, Pep Guardiola tarafından Manchester City kadrosunda düşünülmüyordu.

Hiç yorum yok: