Celtic - Hearts macini canli izle

Celtic - Hearts maci bitmistir


Trabzonspor'dan Yusuf Yazici açiklamasi


Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, genç oyunculari Yusuf Yazici'nin 50. yil kadrosunda yildizlasacagini söyledi.

Saral, AA muhabirine yaptigi açiklamada, lig ve Türkiye Kupasi'nda iddiali olacak bir takima sahip olduklarini belirterek, "Trabzonspor, kadro kalitesiyle sampiyonluga oynayacaktir. Iki kulvarda da kupayi müzemize getirmenin mücadelesini verecegiz." dedi.

Trabzonspor'un Atiker Konyaspor maçiyla 50. yilina güzel bir baslangiç yapacagina inandiklarini kaydeden Saral, "50. yilimizda sampiyonluga yürüyerek sezon sonunda taraftarimizi mutlu etmek istiyoruz." ifadesini kullandi.

Genç oyunculari Yusuf Yazici'nin Avrupa kulüplerinin transfer listesinde yer almasina iliskin haberler konusunda da Gökhan Saral, söyle konustu:

"Baskanimizin da dedigi gibi Yusuf Yazici 50. yil kadrosunda yer alacak ve sampiyonluk kadrosunda yildizlasacaktir. Dünya futbol otoritelerinin takibe aldigi futbolcumuz dünya futboluna emin ve saglam adimlarla yürüyecektir. Trabzonspor, kökleriyle birlikte yeni yildizlar ve Türk futboluna yön verecek teknik direktörler yetistirmeye devam edecektir."

Hiç yorum yok: