Bologna - Al Sadd internetten izle

Bologna - Al Sadd maci bitmistir

''Milli Takim'dan ayrilirken 4 aylik maasimi geri verdim''


Besiktas'in teknik direktörü Senol Günes, önemli açiklamalarda bulundu.

TFF Baskani Yildirim Demirören'in milli takimin basina geçmesini istedigi ve resmi teklifte bulundugu Senol Günes, Fatih Terim'e göndermede bulunarak 'A Milli Takim'dan görevden ayrilirken 4 aylik maasimi geri verdim' açiklamasini yapti.

A Milli Takim'dan gelen tekliften sonraki yasanan süreci anlatan deneyimli teknik direktör, 2000-2004 yillari arasinda çalistirdigi Milli Takim'a 4 aylik maasini geri iade ettigini ifade etti.

HAYAT TARZIMA UYGUN DEGIL

'Milli Takim için yapilan teklifi neden reddettiniz?' seklindeki soruya "Ben su anda Besiktas Kulübü'ne aitim. Bosta olsaydim böyle bir görevi gururla kabul ederdim. Ama hem milli takim hem kulüp takimini yönetmek benim anlayisima uygun degil." seklinde cevap verdi.

Lucescu'nun basa geçmesine de deginen Günes "Lucescu'nun Ukrayna'daki sisteme asina olmasinin Ukrayna milli maçi için bir avantaj saglayacagi düsünüldü herhalde.." dedi.

4 AYLIK MAASIMI GERI VERDIM

A Milli Takim'dan görevden ayrilirken 4 aylik maasini geri iade ettigini berliten Senol Günes "Sakladigim bir notu arsivimden çikardim, 2004 yili mart ayinda yazmisim. Futbol Federasyonu'na "buyurun bunlar benim hak etmedigim maaslar" deyip 4 aylik maasini Federasyona iade eden bir Senol Günes'i hatirlattim. O da bana 4 aylik haksiz maas çekleriyle günahlarini ödeyecegini zanneden ama hâlâ kendisine borcunu ödemeyen federasyon yetkilileri hatirlatti. O alacaklar hâlâ duruyor, hak etmeyenlere çuvalla dagitanlarin utanci olarak.." seklinde konustu.

Hiç yorum yok: