Aves - Sporting Lizbon canli izle 6 Agustos

Aves - Sporting Lizbon maci bitmistir


Robin Van Persie, Feyenoord'a gidiyor !


Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Van Hooijdonk, vatandaşı Van Persie için 'Ben bu transferin gerçekleşeceğine inanıyorum' dedi.

Fenerbahçe'nin unutulmaz isimlerinden Pierre van Hooijdonk, Hollanda'da katıldığı bir spor programında Robin van Persieve Feyenoord iddialarını değerlendirdi.

Pierre van Hooijdonk, uzun süredir Feyenoord ile anılan Robin van Persie'nin transferinin gerçekleşeceğini düşündüğünü söyledi.

Feyenoord'un Robin van Persie olan ilgisinin sorulması üzerine kısa bir değerlendirme yapan Hooijdonk bu transferle ilgili, ''Ben bu transferin gerçekleşeceğine inanıyorum. Ancak Van Persie'nin Kuyt'ın yerini alacağını düşünmeyin. Bence Van Persie, Nicolai Jorgensen'in yanında oynamak için alınacak. Feyenoord'da oynayabileceği tek pozisyon bu'' ifadelerini kullandı.

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst da geçtiğimzi günlerde Vitesse ile oynanan kupa maçının ardından Van Persie'ye olan ilgilerini bir kez daha dile getirdi.

BRONCKHORST DA MAÇ SONUNDA AÇIKLAMIŞTI

Giovanni van Bronckhorst maç sonunda yaptığı açıklamalarda ''İstediğimiz forvet modeli hem kanatlarda hem de ortada oynamalı. Arayışlarımız sürüyor. Van Persie için henüz verilmiş bir karar yok. Onun için belirlediğimiz yol kesin değil. Çok sayıda haber dönmesine rağmen bir sonuç yok'' ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe'nin yüksek maliyeti nedeniyle Robin van Persie'nin ayrılmasına sıcak baktığı biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Mahmut Uslu da finansal olarak bu transfere sıcak bakabileceklerini dile getirmişti.

Sporx

Hiç yorum yok: