Altach - Gent maci internetten izle

Altach - Gent Altach - Gent maci bitmistir

Kocaman'dan flaş Josef de Souza kararı


Fenerbahçe'nin orta saha oyuncularından Josef de Souza, Aykut Kocaman'ın kendisini stoper oynatmak istediğini ve bunu kabul ettiğini belirtti.

Fenerbahçe'nin Brezilyali oyuncusu Josef de Souza, basin mensuplarinin sorularini yanitladi ve Aykut Kocaman'in kendisinden stoper oynamasini istedigini kaydetti.

Josef, Aykut Kocaman ile görüsmesini, "Hocamiz herkesten en iyisini almaya gayret gösteriyor. Sezon basinda stoper olup olmayacagimi sordu. Ben de ihtiyaç olursa, olabilecegini söyledim. Önemli olan hocamizin hizmetinde olmak. Burada önemli olan hocamizin ve takimimizin istekleri. Taktiksel eksikler var, zamanla teknik direktörümüz bunlari düzeltecektir" sözleriyle aktardi.

"UEFA AVRUPA LIGI'NDE SAMPIYONLUK OLABILIR"

UEFA Avrupa Ligi'nde sampiyonluga ulasabileceklerini kaydeden Sambaci, "Çok iyi bir sezon geçirecegiz, bunu görüyorum. Büyük takimlarla hazirlik maçlari yaptik ve kendimizi görme sansi bulduk. Hem ligde, hem de Avrupa Ligi'nde istedigimiz hedeflere ulasacagiz. Avrupa Ligi'nde de sampiyonluk olabilir, neden olmasin?" ifadelerini kullandi.

Aykut Kocaman'in takima özgüven asiladigini belirten Brezilyali oyuncu, "Oyuncularin özgüvene sahip olmasi önemli, bu takima da yansir. Çok düzeltmemiz gereken seyler var, ama daha 1 ay geride biraktik. Su anda sahaya çiktigimizda ne istedigimizi, nasil gol atacagimizi biliyoruz. Bu bir oyuncu için önemlidir, sahada ne yapmasi gerektigini bilmek önemlidir. Bir yolumuz var, onu takip edecegiz. Hocamiz bize bu dönemde çok güven verdi" dedi.

Hiç yorum yok: