Avustralya - Almanya canli izle

Avustralya - Almanya maci bitmistir

Ingiliz devinden Arda'ya 30 milyon Euro!

Barcelona’nin gözden çikardigi yildiz futbolcu için Ingiliz devi Arsenal, en yüksek teklifi verdi, tam 30 milyon euro önerdi.

Uzun süredir ismi Arsenal ile anilan Arda Turan'la ilgili flas bir gelisme yasandi. Barcelona'nin gözden çikardigi 30 yasindaki futbolcu için Ingiliz ekibi, en yüksek teklifi verdi. Barça ile 2021'e kadar sözlesmesi bulunan yildiz oyuncuyu kadrosuna katmayi hedefleyen Ada temsilcisi, bu transfere 30 milyon euro bütçe ayirdi. Bu arada Serie A takimlarindan Inter'in de Arda'yla ilgilendigi ancak Arsenal'in teklifinin gerisinde kaldigi ifade edildi.

Marca: Arda'nin 3 seçenegi var

Ispanya'nin Marca gazetesi verdigi haberde Arda Turan'in kulübü zor durumda birakacagini yazdi.

Arda'nin takimdan kesin olarak gönderilecegini ve oyuncunun bu durumdan haberi oldugunu belirten Marca, buna ragmen Arda'nin takimdan ayrilmak istemedigini ve Katalan Kulübünü zorlayacagini yazdi.

Barcelona'nin yeni teknik patronu Valverde'de tarafindan önümüzdeki sezonun kadrosunda düsünülmeyen 8 oyuncudan biri olan Arda Turan için herhangi bir teklifin olmadigini belirten Marca Gazetesi, Arda'nin 12 temmuzda takim ile topbasi yapacagini belirtti.

Arda Turan'in önünde 3 seçenek oldugunu belirten gazete bunlarin; kis ayinda reddettigi Çin, Türk basininda yer alan Ingiltere ve Mayis ayinda temas kurulan Inter oldugu iddia edildi.

Hiç yorum yok: