Atiker Konyaspor - Aytemiz Alanyaspor izle

Atiker Konyaspor - Aytemiz Alanyaspor maci bitmistir

Ersun Yanal için tarihi fırsat !


Trabzonspor’da son 3 hafta, hem oynanacak rakipler hem de sportif hedefler açısından büyük önem taşıyor.Eğer Trabzonspor kalan 3 maçı da kazanırsa Ersun Yanal, 58 puanla Bordo-Mavili kulüpteki en iyi performansını sergileyecek. Bu serideki Fenerbahçe karşılaşmasının zaferle tamamlanması halinde ise Fırtına, Kadıköy’de tam 19 sene sonra gülecek.

Sırasıyla Başakşehir, Fenerbahçe (d) ve Bursaspor ile mücadele edecek Bordo-Mavililer, bu seriden 9 puan bekliyor. Eğer Karadeniz temsilcisi bu hedefine ulaşırsa teknik direktör Ersun Yanal için bir ilk olacak.

Üçüncü kez Trabzonspor’da görev alan deneyimli çalıştırıcı, 2007-2008 sezonunda 49, 2014-2015 döneminde ise 57 puan toplamıştı. Bu kez 3’te 3 yaparsa Fırtına’nın başında 58 puanla en iyi performansını sergilemiş olacak.

Doğal motivasyon kaynakları

Başakşehir maçıyla başlayacak olan seri aynı zamanda iç saha karnesi için de çok değerli. Çünkü Bordo-Mavililer, evinde oynadığı son 3 maçta da gülemedi, sadece 1 puan alabildi. Başakşehir sınavından sonra ise Trabzonspor’un rakibi Fenerbahçe olacak.

Ersun Yanal ve öğrencileri, Kadıköy’de galip gelirse 19 yıl sonra bu sevinci yaşayacak. Bu yüksek motivasyon kaynakları, Fırtına’nın ruh haline direkt etki ediyor, oyuncuları daha da hırslandırıyor.

Fanatik

Hiç yorum yok: